Piszą o nas tu: http://prestiztrojmiasto.pl/magazyn/138/design/habybaby-eksplozja-wzorow-i-kolorow

Co znaczy nazwa?

Nazwę marki HabyBaby czytamy po polsku to połączenie dwóch słów Haby (w dawnej polszczyźnie: sprzęty domowe, odzież , bielizna) i Baby (tu chciałam żeby było dwuznaczne – albo czytamy po polsku wtedy ubrania dla kobiet albo czytamy po ang i wtedy ubrania dla dzieci).

Logo – króliczek też jest podzielony na pół – trochę mięciutko i delikatnie, trochę nowocześnie i ostro. 

Jak powstają ubrania HabyBaby i dlaczego czekasz aż dwa tygodnie?

Proces twórczy musi trwać, u nas nie zamawiasz gotowych ubrań (poza działem 'dostępne od ręki’), my je dla Ciebie SZYJEMY! Tu na miejscu – w okolicach Gdańska.

Markę prowadzę ja – Patrycja, ale bez pomocy bliskich to by się nie udało. Reniu, Lucynko, Janku, Madziu, Sandro, Kasiu, Aniu, Irino, Dagmaro, Julko, Ulo serdecznie Wam dziękuję, jedziemy dalej!

Kto to wszystko wymyślił? Czyli kilka słów o mnie.

W malutkich Markach modowych, takich jak moje HabyBaby wiadomo kim jest założycielka- przedstawię się zatem 🙂Jestem Patrycja, mam 33 lata i to ja kilka lat temu wymyśliłam sobie HabyBaby jako pasję, w której się realizuję. W życiu prywatnym jestem szczęściarą – mam dwóch wspaniałych synków Brunia i Teosia, kochanego faceta, z którym życie jest piękniejsze oraz rodzinę i przyjaciół którzy wspierają mnie na każdym kroku.  Poza szyciem  do niedawna miałam jeszcze jedną pracę – uczyłam dzieci w przedszkolu.

Co lubię? Podróżować (oj podróżujemy DUŻO!) aby podziwiać piękne krajobrazy, polską muzykę alternatywną, wstawać wcześnie rano, polskie kryminały w wersji papierowej, uśmiechniętych ludzi, słoneczną pogodę, dobre wino i kuchnię śródziemnomorską.

Klientki HabyBaby

Przede wszystkim kobiety, kobiety różnorodne. Takie w rozmiarze S, XXXS, L czy XXL… babeczki, które wiedzą czego chcą (a jak nie wiedzą to pytają, z czego powstają dłuuuugie rozmowy na messengerze 😉 ), takie co lubią wysoką jakość i energię kolorów. Dostaję od Was wiele informacji zwrotnych. Piszecie! Jestem Wam za to ogromnie wdzięczna to daje takiego kopa do działania!

Czy zdarzają się sytuację trudniejsze? Gdy ktoś jest niezadowolony? Zdarzają się, no pewnie! Przecież tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów. Wszystkie sytuacje konfliktowe staram się rozwiązać szybciutko i z jak najmniejszą stratą po Waszej stronie.

DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!

Nasze piękne modelki

Każda z dziewczyn, które pozują do zdjęć to moja bliska koleżanka, przyjaciółka lub siostra 🙂 Autentyczne kobiety i sympatyczki HabyBaby. Poznajcie je bliżej 🙂

Kasia
JULIA wzrost: 174cm, wymiary: 90/72/104
ANIA wzrost: 163cm, wymiary: 92/71/94
MADZIA wzrost 175, wymiary: 86/77/98
SADNRA wzrost 165cm, wymiary 86/65/96
ULA, wzrost: 170cm, wymiary: 96/74/98
PATRYCJA wzrost 164cm, wymiary 88/72/95